Menu

De scores, winnaars en gegevens hieronder vergelijken deze brokers als CFD/FX-brokers (handelen met hefboom in forex, indices, grondstoffen en crypto), op basis van de gegevens van de vennootschap van CMC Markets (Duitsland) en de vennootschap van Interactive Brokers (Ierland). De scores, winnaars en gegevens hieronder vergelijken deze brokers als aandelenbrokers (echte aandelen en ETF's die van jou zijn), op basis van de gegevens van de vennootschap van CMC Markets (Duitsland) en de vennootschap van Interactive Brokers (Ierland).

CMC Markets

CFDCFD CMC Markets biedt CFD-trading: hefboomcontracten die de prijs van een onderliggende waarde volgen zonder dat je die bezit. Zet de vergelijking op CFD/FX om de broker daarop te beoordelen. FXFX CMC Markets biedt forextrading: valutaparen zoals EUR/USD, verhandeld met hefboom. Forex wordt samen met CFD's beoordeeld, onder de optie CFD/FX. Gereguleerd in jouw land CMC Markets heeft toestemming van toezichthouder AFM om klanten te accepteren die in Nederland wonen.
85CFD/FXTotaalscore CMC Markets scoort 85/100 voor CFD/FX-trading. De totaalscore wordt berekend op basis van de gegevens in deze vergelijking op 12 gebieden. niet aangebodenAandelenTotaalscore InvestinGoal-score van 0 tot 100, berekend op basis van de gegevens in deze vergelijking op 12 gebieden (regulering, veiligheid, kosten, platforms en meer). CFD-trading en aandelenhandel worden apart beoordeeld: het getal volgt de optie die je hierboven kiest.
Bezoek Broker

78% van de retailbeleggers lijdt verlies op de handel in CFD's met deze aanbieder.

Beste in totaal

Interactive Brokers

CFDCFD Interactive Brokers biedt CFD-trading: hefboomcontracten die de prijs van een onderliggende waarde volgen zonder dat je die bezit. Zet de vergelijking op CFD/FX om de broker daarop te beoordelen. FXFX Interactive Brokers biedt forextrading: valutaparen zoals EUR/USD, verhandeld met hefboom. Forex wordt samen met CFD's beoordeeld, onder de optie CFD/FX. AandelenAandelen Bij Interactive Brokers koop je echte waarden die ook echt van jou zijn. Zet de vergelijking op Aandelen om de broker daarop te beoordelen. Gereguleerd in jouw land Interactive Brokers heeft toestemming van toezichthouder AFM om klanten te accepteren die in Nederland wonen.
86CFD/FXTotaalscore Interactive Brokers scoort 86/100 voor CFD/FX-trading. De totaalscore wordt berekend op basis van de gegevens in deze vergelijking op 12 gebieden. 85AandelenTotaalscore Interactive Brokers scoort 85/100 voor beleggen in aandelen. De totaalscore wordt berekend op basis van de gegevens in deze vergelijking op 12 gebieden.
Bezoek Broker

57.9% van de retailbeleggers lijdt verlies op de handel in CFD's met deze aanbieder.

Het beste voor

Wat we vergelijken Een vergelijking van de soorten traders waar CMC Markets en Interactive Brokers het beste bij passen, op basis van wat elk van beide in Nederland echt biedt.
1 / 12

Interactive Brokers is beter dan CMC Markets voor langetermijnbeleggers in echte aandelen, professionele traders en futurestraders. Beide brokers passen goed bij daytraders, traders met hoog volume en scalpers.

Het beste voor
Totaalscore CMC Markets 85 -1 niet aangeboden Interactive Brokers 86 85
Daytrading i
Beleggen op lange termijn i
Professionele traders i
Traders met hoog volume i
Scalpers i
Swingtraders i
Nieuwstraders i
Algotraders i
Aandelentraders i
Cryptotraders i
Futurestraders i
Optietraders i

Regulering

Wat we vergelijken Een vergelijking tussen de financiële toezichthouders waaronder CMC Markets valt en die waaronder Interactive Brokers valt.
2 / 12

CMC Markets en Interactive Brokers staan allebei in de EU onder toezicht, CMC Markets van BaFin en Interactive Brokers van CBI Ireland.

Regulering
Score van de sectie CMC Markets 100 niet aangeboden Interactive Brokers 100 100
Toezichthouders niveau 1
ESMA (Europese Unie) i BaFin (Germany) CBI (Ireland)
FCA (Verenigd Koninkrijk) i
ASIC (Australië) i
CFTC (Verenigde Staten) i
NFA (Verenigde Staten) i
SEC (Verenigde Staten) i
CIRO (Canada) i
MAS (Singapore) i
SFC (Hongkong) i
JFSA (Japan) i
FINMA (Zwitserland) i
Toezichthouders niveau 2
FMA (Nieuw-Zeeland) i
CBR (Rusland) i
FSCA (Zuid-Afrika) i
DFSA (Dubai) i
CSRC (China) i
ISA (Israël) i
LFSA (Maleisië) i
JSC (Jordanië) i
CMA (Kenia) i
Toezichthouders niveau 3
FSA (Seychellen) i
MMA (Malediven) i
SCB (Bahama's) i
FSC (Mauritius) i
VFSC (Vanuatu) i
FSC (Belize) i
CIMA (Kaaimaneilanden) i
SV FSA (Saint Vincent en de Grenadines) i
FSRC (Saint Kitts en Nevis) i
BMA (Bermuda) i
BVI FSC (Britse Maagdeneilanden) i
EDR (geschillenbeslechting) i

Veiligheid

Wat we vergelijken Een vergelijking van de middelen en diensten die CMC Markets en Interactive Brokers in Nederland inzetten om je geld te beschermen.
3 / 12

Zowel CMC Markets als Interactive Brokers bieden gescheiden klantgelden en een beleggerscompensatiestelsel.

Veiligheid
Score van de sectie CMC Markets 95 niet aangeboden Interactive Brokers 95 95
Bedrijfsgegevens
Is beursgenoteerd i
Is een bank i
Oprichtingsjaar i 1989 1978
Moederbedrijf i CMC Markets plc IBG LLC
CEO i Peter Cruddas Milan Galik
Veiligheid van je geld
Gescheiden klantgelden i
Tweefactorauthenticatie i
Beleggerscompensatiestelsel i
Aanvullende verzekering van tegoeden i
Partnerbank i Barclays Bank Ireland, J.P. Morgan SE Agricultural Bank of China, Australia and New Zealand Banking Group, Banco Santander, Bank Hapoalim, Bank of China, Barclays Bank Ireland, Barclays Bank, Euroclear Bank, HSBC Bank, HSBC Continental Europe, ING Bank, ING Belgium, ING Bank Slaski, J.P. Morgan SE, J.P. Morgan Chase Bank, Mizuho Bank, MUFG Bank, NatWest Bank, Oversea Chinese Banking Corporation, Raiffeisen Bank International, Raiffeisen Bank Zrt, Raiffeisenbank a.s., Royal Bank of Canada, Skandinaviska Enskilda Bank, Societe Generale, Standard Chartered Bank, The Hongkong and Shanghai Banking Corporation, UBS Switzerland, United Overseas Bank, Wells Fargo Bank
Merkkracht
Aantal klanten wereldwijd i 1.000.000 3.337.000
Jaaromzet i USD 324.700.000 USD 6.205.000.000
Maandelijkse bezoeken via zoekmachines i 10,5 mln. bezoeken per maand

Kosten

Wat we vergelijken Een vergelijking van wat handelen bij CMC Markets en bij Interactive Brokers in Nederland kost, zowel per transactie als voor het aanhouden van de rekening.
4 / 12

Interactive Brokers is beter dan CMC Markets voor de CFD/FX-kosten, want Interactive Brokers is goedkoper op EUR/USD, met 3,33 USD per lot (bij CMC Markets 7 USD), en rekent lagere kosten op CFD's op Amerikaanse aandelen, met 0,01 USD (bij CMC Markets 0,02 USD). Noch CMC Markets noch Interactive Brokers rekent inactiviteitskosten of beheerkosten voor de rekening.

Voor de kosten voor echte aandelen valt alleen Interactive Brokers te beoordelen, want CMC Markets is een CFD-broker en biedt geen echte aandelen.

Kosten
Score van de sectie CMC Markets 81 -4 niet aangeboden Interactive Brokers 85 Beste 74
Brokerkosten
Stortingskosten i
Opnamekosten i
Overnightkosten i
Inactiviteitskosten i
Conversiekosten i
Volumekortingen i
Kosten voor realtime marktdata i
Dividendbelasting i
Kosten voor het openen van een rekening i
Beheerkosten rekening i
Kosten voor portefeuillebeheer i
Kosten op CFD's
Forexcommissie per lot i USD 5 USD 4,65
Gemiddelde EUR/USD-spread op standaardrekening i
0,7 pips
0,1 pips
Gemiddelde EUR/USD-spread op raw-rekening i
0,1 pips
Gemiddelde vaste EUR/USD-spread i
Totale EUR/USD-kosten per lot i USD 7 USD 3,325
Kosten S&P 500 (CFD) i 0,5 punten
Goudkosten (CFD) i 0,2 punten
Bitcoinkosten (CFD) i USD 15
Kosten Amerikaanse aandelen (CFD) i USD 0,02 USD 0,005
Kosten op aandelen
Soort kosten op aandelen i Commissie, Percentage
Kosten Amerikaanse aandelen (echt) i USD 2,1
ETF-kosten (echt) i USD 6,96
Kosten voor beheer i
Verbindingskosten i
Kosten op futures
Futureskosten per contract i USD 0,85
Platformkosten i
Kosten op opties
Optiekosten per contract i Gratis USD 0,65
Kosten per gebeurtenis i
Kosten op spaarplannen
Openingskosten IRA i
Beheerkosten IRA i
Openingskosten 401k i
Beheerkosten 401k i

Beschikbare markten

Wat we vergelijken Een vergelijking van de markten en producten die je bij CMC Markets en bij Interactive Brokers in Nederland kunt verhandelen, en van het aantal instrumenten waartoe elk van beide toegang geeft.
5 / 12

Interactive Brokers is beter dan CMC Markets voor de CFD/FX-markten, want Interactive Brokers geeft toegang tot 15.000 verhandelbare instrumenten (bij CMC Markets 12.000), laat je obligaties, cryptovaluta, ETF's, fondsen, forex en aandelen echt bezitten, wat CMC Markets niet doet, en biedt futures op obligaties, grondstoffen, cryptovaluta, forex en indices, wat CMC Markets niet doet. Zowel CMC Markets als Interactive Brokers bieden CFD's op grondstoffen, cryptovaluta, forex, indices en aandelen.

Interactive Brokers en CMC Markets zijn niet naast elkaar te leggen voor de markten voor echte aandelen, want CMC Markets is een CFD-broker en biedt geen echte aandelen, in tegenstelling tot Interactive Brokers.

Beschikbare markten
Score van de sectie CMC Markets 75 -25 niet aangeboden Interactive Brokers 100 Beste 100
Totaal verhandelbare instrumenten i 12.000 15.000
Valutaparen i
Indices i
Grondstoffen i
Aandelen i
ETF's i
Cryptovaluta i
Obligaties i
Rentetarieven i
Kant-en-klare portefeuilles i
CFD's i Grondstoffen, Cryptovaluta, Forex, Indices, Aandelen Grondstoffen, Cryptovaluta, Forex, Indices, Aandelen
Futures i Obligaties, Grondstoffen, Cryptovaluta, Forex, Indices
Opties i Obligaties, Grondstoffen, Cryptovaluta, ETF, Forex, Indices, Aandelen
Activa die je kunt bezitten i Obligaties, Cryptovaluta, ETF, Fondsen, Forex, Aandelen

Platforms

Wat we vergelijken Een vergelijking van de handelsplatformen die CMC Markets en Interactive Brokers in Nederland aan hun klanten beschikbaar stellen.
6 / 12

CMC Markets is beter dan Interactive Brokers voor de platforms, want CMC Markets biedt MetaTrader 5, MetaTrader 4 en social trading, wat Interactive Brokers niet doet. CMC Markets en Interactive Brokers bieden allebei een eigen platform en TradingView.

Een vergelijking op gelijke voet is niet mogelijk voor de platforms, want CMC Markets is een CFD-broker en biedt geen echte aandelen.

Platforms
Score van de sectie CMC Markets 97 Beste niet aangeboden Interactive Brokers 80 -17 80
Eigen platform i
MetaTrader 4 i
MetaTrader 5 i
cTrader i
Social trading-platform i
Copytrading-platform i
ZuluTrade i
TradingView i
Duplitrade i
Mirror Trader i
NinjaTrader i
AutoChartist i
Realtime koersen i
Koersen met 5 decimalen i
Traden met één klik i

Mobiel

Wat we vergelijken Een vergelijking van de mobiele apps van CMC Markets en Interactive Brokers in Nederland en van wat je met elk ervan vanaf je telefoon kunt doen.
7 / 12

Interactive Brokers is beter dan CMC Markets voor mobiel handelen, want Interactive Brokers biedt grafiekgereedschap op mobiel en tekengereedschap op mobiel, wat CMC Markets niet doet. CMC Markets en Interactive Brokers bieden allebei een eigen mobiele app en prijsalarmen op mobiel.

Interactive Brokers en CMC Markets zijn niet naast elkaar te leggen voor mobiel handelen, want CMC Markets is een CFD-broker en biedt geen echte aandelen, in tegenstelling tot Interactive Brokers.

Mobiel
Score van de sectie CMC Markets 73 -7 niet aangeboden Interactive Brokers 80 Beste 80
Eigen app i
Social trading-app i
Copytrading-app i
MetaTrader 4-app i
MetaTrader 5-app i
cTrader-app i
Tradingsignalen op mobiel i
Prijsalarmen op mobiel i
Grafiekgereedschap op mobiel i
Tekengereedschap op mobiel i
Watchlist op mobiel i
Smartwatch-app i

Handelsfuncties

Wat we vergelijken Een vergelijking van de handelsfuncties en strategieën die CMC Markets en Interactive Brokers in Nederland op hun platformen toestaan.
8 / 12

Interactive Brokers is beter dan CMC Markets voor de handelsfuncties voor CFD/FX, want Interactive Brokers biedt liquiditeitsaanbieders van niveau 1 en API-toegang, wat CMC Markets niet doet, en staat high-frequency trading toe. CMC Markets en Interactive Brokers bieden allebei bescherming tegen een negatief saldo en trailing stops.

Interactive Brokers en CMC Markets zijn niet te vergelijken voor de handelsfuncties voor echte aandelen, want Interactive Brokers is een broker met CFD's en aandelen, terwijl CMC Markets een CFD-broker is.

Handelsfuncties
Score van de sectie CMC Markets 69 -12 niet aangeboden Interactive Brokers 81 Beste 85
Orderuitvoering
Soort broker i Agency NDD
Gemiddelde uitvoeringstijd i 9 ms
Frequentie van slippage i
Frequentie van requotes i 0,08%
Liquiditeitsaanbieders van niveau 1 i
PFOF i
Hefboom
Hefboom op grote valutaparen i 30:1 30:1
Hefboom op kleine en exotische valutaparen i 20:1 20:1
Hefboom op grote indices i 20:1 20:1
Hefboom op kleine indices i 10:1 10:1
Hefboom op goud i 20:1 20:1
Hefboom op grondstoffen i 10:1 10:1
Hefboom op aandelen i 5:1 5:1
Hefboom op cryptovaluta i 2:1 2:1
Risicobeheer
Stoploss i
Take profit i
Limietorders i
Trailing stop i
Margin call i
OCO-orders i
Gegarandeerde stoploss i
Bescherming tegen negatief saldo i
Minimale ordergrootte (forex) i 0,01 lots 0,01 lots
Minimale ordergrootte (aandelen) i USD 0 USD 1
Fractionele aandelen i
Handelsvoorschriften
Scalping toegestaan i
Hedgingstrategieën toegestaan i
Geautomatiseerd traden toegestaan i
Gebruik van EA's toegestaan i
HFT-strategieën toegestaan i
VPS-gebruik toegestaan i
API-gebruik toegestaan i
Price scraping toegestaan i
FIFO-regel is van toepassing i

Rekeningtypes

Wat we vergelijken Een vergelijking van de soorten rekening die je bij CMC Markets en bij Interactive Brokers in Nederland kunt openen, en van voor wie elk ervan bedoeld is.
9 / 12

Interactive Brokers is beter dan CMC Markets voor de CFD/FX-rekeningtypes, want Interactive Brokers biedt een islamitische rekening, een microrekening en een swapvrije rekening, wat CMC Markets niet doet. CMC Markets en Interactive Brokers bieden allebei een demorekening en een rekening voor professionele traders.

Interactive Brokers en CMC Markets zijn niet te vergelijken voor de rekeningtypes voor echte aandelen, want Interactive Brokers is een broker met CFD's en aandelen, terwijl CMC Markets een CFD-broker is.

Rekeningtypes
Score van de sectie CMC Markets 48 -6 niet aangeboden Interactive Brokers 54 Beste 53
Demorekening i
Onbeperkte demorekening i
Standaardrekening i
Microrekening i
Cent-rekening i
Nanorekening i
Raw spread-rekening i
ECN-rekening i
Swapvrije rekening i
Islamitische rekening i
Rekening voor professionele traders i
Rekening met vaste spread i
Spread betting-rekening i
Copytrading-rekening i
Zakelijke rekening i
Beheerde rekening i
Rekening om in aandelen te beleggen i
Rekening om met margin te beleggen i
Spaarrekening i
Pensioenrekening i

Rekening openen

Wat we vergelijken Een vergelijking van wat er nodig is om bij CMC Markets en bij Interactive Brokers in Nederland een rekening te openen en er geld op te storten.
10 / 12

CMC Markets en Interactive Brokers zijn aan elkaar gewaagd voor het openen van een rekening, want CMC Markets biedt debetkaarten. Interactive Brokers, daarentegen, biedt 17 rekeningvaluta's (bij CMC Markets 2), en crediteert stortingen sneller, in 1 dag (bij CMC Markets 2 dagen). Noch CMC Markets noch Interactive Brokers vraagt een minimale storting.

Interactive Brokers en CMC Markets zijn niet te vergelijken voor het openen van een rekening, want Interactive Brokers is een broker met CFD's en aandelen, terwijl CMC Markets een CFD-broker is.

Rekening openen
Score van de sectie CMC Markets 65 niet aangeboden Interactive Brokers 65 65
Minimale storting i USD 0 USD 0
Minimale opname i USD 0 USD 0
Bankoverschrijving i
Creditcards i
Debetkaarten i
E-wallets i
Lokale betaalmethoden i
Rekeningvaluta's i EUR, USD AUD, CAD, CHF, CNY, CZK, EUR, GBP, HKD, HUF, JPY, MXN, NOK, NZD, RUB, SEK, SGD, USD
Verwerkingstijd storting i tot 2 werkdagen tot 1 werkdagen
Verwerkingstijd opname i tot 2 werkdagen tot 1 werkdagen
Bonusprogramma i

Klantenservice

Wat we vergelijken Een vergelijking van de klantenservice van CMC Markets en Interactive Brokers in Nederland, hoe je die kunt bereiken en hoe snel die antwoordt.
11 / 12

CMC Markets is beter dan Interactive Brokers voor de klantenservice, want CMC Markets biedt klantenservice in 9 talen (bij Interactive Brokers 8), heeft een website in 9 talen (bij Interactive Brokers 8), en biedt een vaste accountmanager, wat Interactive Brokers niet doet. Zowel CMC Markets als Interactive Brokers bieden telefonische ondersteuning en livechat.

Voor de klantenservice valt alleen Interactive Brokers te beoordelen, want CMC Markets is een CFD-broker en biedt geen echte aandelen.

Klantenservice
Score van de sectie CMC Markets 73 Beste niet aangeboden Interactive Brokers 58 -15 58
Aantal ondersteunde talen i 9 8
Talen van de website i Duits, Engels, Frans, Italiaans, Noors, Pools, Spaans, Zweeds, Chinees Duits, Engels, Frans, Italiaans, Japans, Russisch, Spaans, Chinees
Website beschikbaar in Nederlands i
Talen van de klantenservice i Duits, Engels, Frans, Italiaans, Noors, Pools, Spaans, Zweeds, Chinees Duits, Engels, Frans, Italiaans, Japans, Russisch, Spaans, Chinees
Klantenservice in Nederlands i
Terugbelverzoek i
Ondersteuning via e-mail i
Telefonische ondersteuning i
Livechat i
Voorrang bij de klantenservice i
Vaste accountmanager i
Rente op saldo i
Aandelen uitlenen i
Uitkering van opbrengsten i
Treedt op als inhoudingsplichtige i
Fiscale ondersteuning i

Educatie

Wat we vergelijken Een vergelijking van het opleidingsmateriaal dat CMC Markets en Interactive Brokers in Nederland aan hun klanten aanbieden.
12 / 12

CMC Markets is beter dan Interactive Brokers voor de opleiding, want CMC Markets biedt dagelijks marktcommentaar, wat Interactive Brokers niet doet. CMC Markets en Interactive Brokers bieden allebei opleiding voor gevorderde traders en webinars.

Interactive Brokers en CMC Markets zijn niet te vergelijken voor de opleiding, want Interactive Brokers is een broker met CFD's en aandelen, terwijl CMC Markets een CFD-broker is.

Educatie
Score van de sectie CMC Markets 100 Beste niet aangeboden Interactive Brokers 92 -8 92
Educatie
Opleidingscentrum i
Opleiding voor beginners i
Opleiding voor gevorderde traders i
Webinars i
Tutorials i
Woordenlijst i
Onderzoek
Economische kalender i
Sentiment van traders i
Dagelijks marktcommentaar i
Dagelijkse trading-ideeën i
Nieuws via sociale media i
Professionele rapporten i
Watchlist i
CMC Markets
Bezoek Broker 78% van de retailbeleggers lijdt verlies op de handel in CFD's met deze aanbieder.
Interactive Brokers
Bezoek Broker 57.9% van de retailbeleggers lijdt verlies op de handel in CFD's met deze aanbieder.
Ons oordeel

CMC Markets vs Interactive Brokers: welke moet je kiezen?

CMC Markets

CFD/FX Kies CMC Markets als je een CFD- en forexbroker wilt met meerdere handelsplatforms, snelle uitvoering en copy- en socialtrading.

Bezoek Broker 78% van de retailbeleggers lijdt verlies op de handel in CFD's met deze aanbieder.
Interactive Brokers

CFD/FX Kies Interactive Brokers als je een online CFD-broker wilt met lage handelskosten, een brede marktkeuze en meerdere rekeningvaluta's.

Aandelen Kies Interactive Brokers als je een broker voor effectenbeleggen wilt met een brede marktkeuze en een breed aanbod aan activa om te bezitten.

Bezoek Broker 57.9% van de retailbeleggers lijdt verlies op de handel in CFD's met deze aanbieder.

Andere populaire vergelijkingen

Hieronder vind je andere directe vergelijkingen met CMC Markets of Interactive Brokers, allemaal beoordeeld met dezelfde gegevens en dezelfde methode als deze pagina.

Select your language